Formularz logowaniaWięcej informacji

Zalecamy dokonać rejestracji w nowo utworzonym sklepie, gdyż poprzednia wersja po pewnym czasie będzie niedostępna. Co więcej nie jest ona już aktualizowana!

Do poprzedniej wersji sklepu można zalogować się dotychczasowymi danymi. Aby dokonać zakupów w nowym sklepie należy ponownie zarejestrować się mimo posiadania konta w poprzedniej wersji sklepu.

W chwili obecnej mogą państwo składać zamówienia w obu wersjach sklepu.


UWAGA

 

Znajdujesz się na nowo zmodernizowanej stronie sklepu internetowego firmy P.P.U.H. Lampcar Grzegosz Szopik.

W celu dokonania zakupów prosimy o rejestrację w serwisie.

Usługi PDF Drucken E-Mail
There are no translations available.

Firma Lampcar prowadzi również działalność usługową w zakresie metalizowania próżniowego. Pokrywamy wszelkiego rodzaju detale z tworzyw sztucznych, ceramiki, drewna, stopy metali żelaznych, szkło.

Technologia pozwala na uzyskanie wysokiego połysku na powierzchni w różnych kolorach i odcieniach kolory srebrnego i złotego.

Proces metalizowania próżniowego znajduje szerokie zastosowanie w życiu codziennym co pozwala na uzyskanie w ekonomicznie korzystny sposób pożądanego efektu ze względu na przeznaczenie danego przedmiotu. A może to być między innymi:

  • uzyskanie lustrzanej powierzchni o bardzo dobrym, optycznym współczynniku odbicia światła
  • uzyskania efektu wizualnego, co w szczególności ważne jest dla elementów ozdobnych jak np. sztuczna biżuteria , ozdoby choinkowe itp.

Oferowane przez nas produkty posiadają certyfikaty i homologacje europejskie. Jesteśmy dumni z tego jak wysokiej jakości produkty możemy Państwu zaproponować.

Dbamy o to, aby każdy klient znalazł u nas to czego szuka, dlatego stale poszerzamy nasz asortyment.

 

 

Niektóre przykłady metalizacji próżniowej:

 

 

Wyszukiwarka

Waluty


Kosz zakupów

VirtueMart
Your Cart is currently empty.

Gościmy

Wir haben 98 Gäste online

Ciekawostki

There are no translations available.

Najczęstszym pytaniem jakie zadają sobie kierowcy, to jakie korzyści daje zamontowanie w samochodzie świateł do jazdy dziennej. Odpowiedź jest prosta – oszczędność wynikająca z rzadszej konieczności wymiany żarówek oraz niższe zużycie paliwa.

Weiterlesen...

Baner

stat4u